Alium | O mnie
15404
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15404,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-16.0.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

O MNIE

Tech mgr inżKrystian Radzioch założyciel firmy ALIUM. Absolwent Politechniki Częstochowskiej. Swoje doświadczenia nabył współpracując z cenionymi firmami. Specjalizuję się w zagadnieniach konstrukcyjnych w zakresie konstrukcji żelbetowych monolitycznych i prefabrykowanych.

Biuro ALIUM zatrudnia inżynierów wysokiej klasy z dużym doświadczeniem w projektowaniu konstrukcji budowlanych.

Projektujemy różne rodzaje konstrukcji (w tym żelbetowe monolityczne), ale naszą pasją są prefabrykaty, bo konstrukcje budowli z ich wykorzystaniem uważamy za nowoczesne, bezpieczne, efektywne i najlepsze jakościowo.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę jak bardzo rozwinęła się materiałowo i technologicznie produkcja prefabrykatów od czasów kojarzonych z brzydkimi osiedlami z wielkiej płyty. Prefabrykaty wykonywano wówczas byle jak, czasem wstawiano niezgodnie z przeznaczeniem, nikomu nie zależało na estetyce, liczyła się ilość, a nie jakość.

Dziś dobrze zaprojektowane konstrukcje z prefabrykatów już nie kojarzą się z szarą masówką, są bowiem wykorzystywane nawet w najbardziej zindywidualizowanych i wymagających estetycznie projektach.

Mamy nadzieję, że i nasza działalność, także ta z zakresu konsultacji, opinii i ekspertyz, przekona więcej inwestorów i biur architektonicznych do wykorzystania konstrukcji prefabrykowanych.